К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Студентський театр «САД» запрошує на святкування своєї першої річниці
26 Жовтня
Студентський театр «САД» запрошує на святкування своєї першої річниці

Студентський театр «САД», який є проектом Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, святкує свою першу річницю з дня заснування. Відтак, з цієї нагоди завтра, 27 жовтня 2015 року, о 20.00 відбудеться святкування. Місце зустрічі -  студентський клуб студмістечка НУ «Львівська політехніка».

«За цей рік ми встигли трішечки стати на ноги і поставити чотири вистави. Встигли пережити перші труднощі і кризи. Встигли трохи відчути себе «мандрівним театром», поки мандрували з вертепом теренами України», - розповідає одна з акторок «САДу» Андріяна Баран.

Під час святкової зустрічі усі присутні матимуть нагоду ближче познайомитись із театром, поринувши у короткий спогад-екскурс,  а також стати першими, хто побачить промо-ролик «САДу».

«Ми не організовуємо якихось грандіозних святкувань, але запрошуємо розділити з нами радість нашого святкування!» - зазначають організатори.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Засмічена сексуальність. Піраміда помилок
15 Грудня
14 грудня 2017 р. в рамках "Студентського дня", який організовує Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ, молодь Львова дискутувала на страшну, як виявилось, тему: мужній чоловік і ніжна жінка - чи таке можливо?
У Гарнізонному храмі урочисто відкрили відреставровані фрески (фото)
15 Грудня
У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ завершилася реставрація фресок Франциска Григорія Екштайна, що тривала з 2015 року за участі міжнародної команди спеціалістів Академії мистецтв Кракова та Львова.
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16