К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Завершився відпочинок у місті Лева для дітей з Донеччини
17 Липня
Завершився відпочинок у місті Лева для дітей з Донеччини

З 11 по 16 липня 2017 року, за фінансової підтримки Союзу Українок Америки (СУА), волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, організував відпочинок для 26 дітей м. Красногорівка, Донецької області.

Під час перебування у Львові 14 липня гості дізналися всі таємниці Золочівського замку та смачно пообідали в отця Юрія Галабуди, за що йому величезне спасибі! Потім мандри продовжились у Свято-Успенській Унівській Лаврі Студійського уставу, де для дітвори провели екскурсію монастирським комплексом.

15 липня усіх зустрічав Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького, де відкрились для маленьких мандрівників цікавинки Шевченківського Гаю. А опісля розпочався кулінарний майстер-клас у Свято-Іванівській Лаврі Студійського Уставу УГКЦ. Готували банош і спільно смакували приготовані страви у трапезній монастиря. Після обіду розпочався квест по території музею. В процесі гри навчились робити багато речей, але найголовніше - працювати в команді. 

А 16 липня день розпочався з Літургії у Студентському Храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького - колисці волонтерського простору DoBro. Згодом усі вирушили в Аквапарк "ПЛЯЖ", а ввечері настав час прощання...

Капелани висловлюють особливу подяку за фінансову підтримку цього проекту Союзу Українок Америки (СУА).

Довідка. Союз Українок Америки (СУА) є найбільшою та найстарішою українською крайовою жіночою організацією Сполучених Штатів Америки. Як вказано на сайті цього об’єднання, їхньою метою є повідомляти світу про події на рідних землях, допомагати Батьківщині морально й матеріально, сприяти збереженню української ідентичности, культурної і мистецької спадщини, народних традицій в еміграції. За фінансової підтримки Союзу Українок Америки минулого року вже відбулося кілька таборів для дітей учасників АТО та сиріт, а також днів духовної віднови для сімей учасників АТО, які організовували Центр Військового Капеланства, Центр Студентського Капеланства та Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Діти з інтернатів презентували свої перші сайти в проекті “ІТ-школяр”
24 Листопада
21 листопада 2017 року відбулося завершення навчального курсу “ІТ-школяр”, який організовав Благодійним фонд “Відкриті очі” ІТ-компанії SoftServe. Місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ допомогла знайти учнів шкіл-інтернатів, які цікавляться ІТ-cферою. Тож у проекті взяли участь хлопці з Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, Винниківської санаторної школи-інтернат, Львівської загальноосвітної школи-інтернат №2 та Дитячого будинку сімейного типу, що на Тракті. Навчальний курс розпочався в квітні і тривав до листопада з перервою на літо.
Студентська проща у відпустове місце с. Страдч
24 Листопада
22 листопада 2017 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організувала прощу у відпустове місце с. Страдч. Учасниками поїздки були студенти Львівського професійного ліцею залізничного транспорту.
Мовна школа Lingua Incognita запрошує на перегляд фільму
23 Листопада
26 листопада 2017 р. мовна школа Lingua Incognitaо запрошує студентів м. Львова на перегляд фільму. Чекаємо вас за адресою: пл. А. Міцкевича, 5 (каб 4.) о 18:00 год.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16