К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Завершився відпочинок у місті Лева для дітей з Донеччини
17 Липня
Завершився відпочинок у місті Лева для дітей з Донеччини

З 11 по 16 липня 2017 року, за фінансової підтримки Союзу Українок Америки (СУА), волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, організував відпочинок для 26 дітей м. Красногорівка, Донецької області.

Під час перебування у Львові 14 липня гості дізналися всі таємниці Золочівського замку та смачно пообідали в отця Юрія Галабуди, за що йому величезне спасибі! Потім мандри продовжились у Свято-Успенській Унівській Лаврі Студійського уставу, де для дітвори провели екскурсію монастирським комплексом.

15 липня усіх зустрічав Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького, де відкрились для маленьких мандрівників цікавинки Шевченківського Гаю. А опісля розпочався кулінарний майстер-клас у Свято-Іванівській Лаврі Студійського Уставу УГКЦ. Готували банош і спільно смакували приготовані страви у трапезній монастиря. Після обіду розпочався квест по території музею. В процесі гри навчились робити багато речей, але найголовніше - працювати в команді. 

А 16 липня день розпочався з Літургії у Студентському Храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького - колисці волонтерського простору DoBro. Згодом усі вирушили в Аквапарк "ПЛЯЖ", а ввечері настав час прощання...

Капелани висловлюють особливу подяку за фінансову підтримку цього проекту Союзу Українок Америки (СУА).

Довідка. Союз Українок Америки (СУА) є найбільшою та найстарішою українською крайовою жіночою організацією Сполучених Штатів Америки. Як вказано на сайті цього об’єднання, їхньою метою є повідомляти світу про події на рідних землях, допомагати Батьківщині морально й матеріально, сприяти збереженню української ідентичности, культурної і мистецької спадщини, народних традицій в еміграції. За фінансової підтримки Союзу Українок Америки минулого року вже відбулося кілька таборів для дітей учасників АТО та сиріт, а також днів духовної віднови для сімей учасників АТО, які організовували Центр Військового Капеланства, Центр Студентського Капеланства та Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Віолончеліст Ярослав Мигаль з концертом у Гарнізонному храмі
22 Вересня
У суботу, 23 вересня 2017 р., о 21.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться концерт Ярослава Мигаля з Ужгородським камерним хором "Cantus".
О. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби
20 Вересня
У середу, 20 вересня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби в польових умовах.
Студентська велопроща до с. Страдч
20 Вересня
З ініціативи Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ 30 вересня 2017 року відбудеться молодіжна велопроща до с. Страдч. Тема прощі - ProDoBr-ій, про волонтерство як шлях до віднайдення спілкування між людьми!

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16